R e k l a m a

Gimnastyczki z Arabeski triumfują na Spartakiadzie – ZDJĘCIA

-

Zawodniczki klubu Arabeska zdobyły miejsca na podium Ogólnopolskiego Turnieju w gimnastyce artystycznej SPARTAKIADA 2022, który odbył się w połowie maja w Ząbkowicach Śląskich. W rywalizacji wzięło udział prawie 230 zawodniczek z 20 klubów z całej Polski.

Turniej zorganizowała Gracja Ząbkowice Śląskie pod patronatem Gminy Ząbkowice Śląskie. W Turnieju rywalizowały ze sobą następujące kluby: Arabeska Niepołomice,  Akademia Górnik Jaworzno, Oarte, UKS Katowice, Diament Dobczyce, Diament Myślenice, Pasja Aleksandrów Łódzki, Pasja Pabianice, Pasja Parzęczew / Ozorków, SGA Releve, SGAiS Pasja, My Passion Oława, Gracja Bożków, Gracja Łódź, Gracja Ziębice, Gracja Kobierzyce, SGA Biała Podlaska Gim Art Siechnice i oczywiście organizator zawodów Gracja Ząbkowice Śląskie.

Młode gimnastyczki rywalizowały ze sobą w układach indywidualnych i zbiorowych. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki z klubu ARABESKA, które rywalizowały w układach zbiorowych zajmując wysokie miejsca na podium.  

Pierwsza zbiorówka w składzie: Aleksandra Daniec, Zuzanna Dominik, Izabela Piekarczuk, Nina Pokładowska, Kamila Jaworska i Joanna Zychowicz zajęły pierwsze miejsce w układzie zbiorowym w kategorii młodziczki. 

Druga zbiorówka w składzie: Karina Stępniowska, Ala Zychowicz, Milena Zając, Natalia Gadowska i Wiktoria Lebida zajęły drugie miejsce w układzie zbiorowym w kategorii seniorki z przyborem. 

Jest to kolejny już sukces na koncie tych młodych gimnastyczek, które na co dzień trenują na Hali w Łapczycy i w Niepołomicach pod okiem trenerki pani Agnieszki Chlebdy. Warto nadmienić, że jest to niezwykle wymagający sport tym bardziej dziewczynki zasługują na uznanie za wytrwałość, samodyscyplinę i ciężką pracę w dążeniu do perfekcji. 

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc