R e k l a m a

🔸 Bochnia. Kup nowe mieszkanie, a obecne zostaw w rozliczeniu!

Mieszkasz w małym mieszkaniu i chcesz je zmienić na większe, albo odwrotnie- duży metraż nie jest Ci już potrzebny i chcesz zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach? Z chęcią byś zamienił swoje „M” na bardziej Ci odpowiadające, ale mało kto jest chętny na zamianę? A może przeraża Cię remont nowego mieszkania i związane z tym komplikacje?  

Nie dziwi nas to – w zasadzie każdy z nas myśląc o przeprowadzce chciałby się od razu wprowadzić do nowego, wyremontowanego mieszkania – bez wielotygodniowego oczekiwania na koniec prac remontowych. Bez stresu związanego z pilnowaniem ekipy budowlanej na każdym kroku, bez kłopotów z sąsiadami skarżącymi się na hałas.

Dzięki nam, możesz niemal z dnia na dzień przeprowadzić się do nowego, wyremontowanego i pachnącego świeżością mieszkania. Nasza firma wprowadza bowiem usługę w zasadzie niespotykaną na rynku mieszkaniowym, a polega ona na przyjmowaniu mieszkań klientów w rozliczeniu za te, który nabywają u nas w biurze.

Oferta jest skierowana do osób, które:

  • mają małe mieszkanie, a potrzebują większego metrażu
  • lub odwrotnie- mają duże mieszkanie i chcą je zamienić na mniejsze
  • chcą uniknąć długotrwałego, kosztownego remontu i od razu wprowadzić się „na gotowe”
  • chcą się przeprowadzić bez szukania lokum zastępczego na okres pomiędzy sprzedażą starego mieszkania, a zakupem nowego 
  • oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i uniknąć stresu, więc chcą zorganizować cały proces sprzedaży starego „M” i zakupu nowego, w jednym miejscu- czyli w naszym biurze. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 734 417 336.

Concept Biuro Nieruchomości

Concept Nieruchomości

wrzesień, 2023