R e k l a m a

Żegocina. Ewelina Lisowska wystąpi na koncercie „Gramy dla Dawida”

-

Już za tydzień, 13 lutego w Żegocinie odbędzie się trzecia edycja akcji charytatywnej „Gramy dla”. Impreza ma na celu pomoc w leczeniu 11 letniego Dawida chorego na nowotwór. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji – każdy z gości znajdzie coś dla siebie!

Po sukcesach poprzednich akcji, „Gramy dla Piotrka” oraz „Gramy dla Krzysia”, w których zebrano ponad 160 tys. zł, organizatorzy postanowili kontynuować imprezę, tym razem pomagając innemu mieszkańcowi Gminy Żegocina – Dawidowi Wronie z Łąkty Górnej. Ten uśmiechnięty 11 latek, jeszcze pół roku temu wydawał się zupełnie zdrowym chłopcem. Niestety diagnoza jaką otrzymał w czerwcu wszystko zmieniła – guz pnia mózgu. Od tego czasu trwa walka z chorobą i czasem. Dawid trafił pod opiekę najlepszych specjalistów na świecie z kliniki w Zurychu. Jednak leczenie jest bardzo kosztowne – potrzeba jeszcze ponad 1 milion złotych. Całą historię choroby Dawida można przeczytać tutaj: 
https://www.siepomaga.pl/dawid-wrona

Organizatorzy – Stowarzyszenie Żegocina Odnowa zadbało o szereg atrakcji. Impreza będzie podzielona na dwie części. Pierwsza, od godziny 9 do 15, to rally TAXI – dla fanów motoryzacji i nie tylko. Będzie możliwość przejazdów na prawym fotelu z najlepszymi kierowcami rajdowymi po 2 kilometrowym zamkniętym odcinku asfaltowo-szutrowym. Ponadto odbędą pokazy driftu, stuntu motocyklowego, zlot samochodów zabytkowych i sportowych, zlot SUBARU, quady, a na scenie będą trwały licytacje.

Druga część to występy na scenie, które rozpoczną się od godziny 15.

Na scenie wystąpią kapela góralska ROY, zespół MILA, Bosski Roman, Karolina Szczurkowska z The Voice of Kids, gwiazda wieczoru – Ewelina Lisowska, a na koniec zagra DJ Maximo.
Ponadto będzie można wziąć udział w loterii fantowej z cennymi nagrodami oraz licytacjach wartościowych i oryginalnych przedmiotów i usług. Dodatkowo będzie można odwiedzić kiermasz książek, stoiska gastronomiczne, kiermasz ciast i przetworów. Będą również animacje dla dzieci, zabawy, zumba, a nawet szkolenia pierwszej pomocy prowadzone przez Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna. 

Patronat nad akcją objął Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://fb.me/e/14ySRoDXf Gramy dla Dawida
https://fb.me/e/2LqKNhCpn RallyTAXI

Dawidowi można też pomóc wpłacając pieniądze na konto:
Stowarzyszenie Żegocina Odnowa
32 8589 0006 0030 0780 1889 0001

z dopiskiem: „Darowizna na pomoc dla Dawida Wrony” 

Zaproszenie na akcję:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia