Bochnia. Działacze PO oferują pomoc w robieniu codziennych zakupów

-

Członkowie bocheńskiej Platformy Obywatelskiej RP postanowili pomóc osobom starszym oraz osobom przebywającym w izolacji lub na kwarantannie w związku z Covid-19. Oferują wykonanie dla nich zakupów i dowóz produktów pod wskazany adres.

– Zorganizowaliśmy grupę obywatelską, składającą się ze zmotoryzowanych, a co najważniejsze w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 członków PO – mówi Wojciech Pietras, inicjator akcji i przewodniczący koła miejskiego PO w Bochni. – Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia, nieodpłatnie i skutecznie, zrobią oni zakupy produktów pierwszej potrzeby, takich jak żywność lub środki czystości, osobom, które ze względu na podeszły wiek, kiepski stan zdrowia, obawy związane z wychodzeniem z domu lub z uwagi na obowiązek izolacji lub kwarantanny nie są w stanie dokonać ich samodzielnie – wyjaśnia.

– Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z nami telefonicznie pod numerami telefonów: 608-661-829, 501-513-724 lub za pośrednictwem Messengera na profilu Facebook „Platformy Obywatelskiej – powiat bocheński” – dodaje Wojciech Pietras. – Zapewniamy, że nasza reakcja będzie natychmiastowa i zakupy szybko trafią we właściwe ręce. Troska o warunki życia osób starszych, to zapewnienie samemu sobie podstaw do godnej starości. Godność człowieka nie zna wieku – podsumowuje.


AKTUALIZACJA, 16:20:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022