Raper z Bochni opublikował utwór „Strzelaj” – WIDEO

-

Bocheński raper Ciuki wydał kolejny utwór. Teledysk do „Strzelaj” jest już dostępny w serwisie YouTube.

Mateusz Ciuki wyjaśnia, że tekst napisał pod wpływem beatu, który wyprodukował dla niego Sokollo. – U mnie to nie wygląda tak, że jak dostaję beat, wymyślam tytuł i piszę. Jak dostaję muzykę, kieruję swoje myśli w danym kierunku, staram się pisać w jakiś ramach tematycznych, a na końcu wymyślam do tego tytuł.

Do utworu powstał wideoklip. – Ten teledysk jak i trzy poprzednie kręcił Piotrek (PW) z PeeEss Movie. Ogólnie u nas to wygląda tak, że ja wymyślam utwór, wstępny plan klipu, organizuję miejsce, ludzi a Piotr wymyśla scenariusz i reżyseruje. Oczywiście dużo pomysłów wychodzi w trakcie realizacji. Na pewno w moje utwory jest więcej osób zamieszanych niż tylko ja jeden. Tutaj miałem możliwość nagrania na strzelnicy w Małopolskie Centrum Strzelectwa oraz w studio Leonardo27 w Bochni, gdzie czasem nagrywam swoje wokale, choć ten utwór akurat był rejestrowany w Warszawie a miks i mastering robił Ajman – mówi Ciuki.

Raper zapowiada: – W tym roku planuję wydać więcej kawałków niż to się zdarzało w poprzednich latach. Dlatego zaczynam ,,strzelać” numerami, a co wyjdzie z moich planów, zobaczymy.  Cztery nowości mam nagrane – czekają na publikację. Kolejne są w trakcie realizacji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023