R e k l a m a

Święta na drogach Bocheńszczyzny. Dwa potrącenia motocyklistów i uderzenie w drzewo

-

Do dwóch potrąceń motocyklistów doszło na drogach powiatu bocheńskiego podczas trwającego świątecznego weekendu. Policjanci zatrzymali też mężczyznę, który dziś w nocy rozbił samochód na przydrożnym drzewie w Leksandrowej.

Potrącenie motocyklisty w Nowym Wiśniczu

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 16:25 w Nowym Wiśniczu, na skrzyżowaniu ulic Matejki i Rynek kierujący samochodem BMW nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu (lat 18) motorem marki Junak w wyniku czego doprowadził do kolizji.

Kierujący byli trzeźwi.

Potrącenie motocyklisty w Kobylcu

Do podobnego zdarzenia doszło w niedzielę ok. 21:10 w Kobylcu (gm. Łapanów). Kierujący pojazdem marki Seat podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem Keeway.

Kierujący motorowerem w wyniku zdarzenia doznał powierzchownych obrażeń ciała.

Osoby kierujące pojazdami były trzeźwe. Sprawca zdarzenia ukarany mandatem.

Peugeotem w drzewo

Również w niedzielę, około godz. 22:20, w Leksandrowej (gm. Nowy Wiśnicz) kierujący pojazdem m-ki Peugeot jadąc w kierunku m. Lipnica Górna z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni do przydrożnego prawego rowu, gdzie następnie uderzył w drzewo.

W związku ze sprawą został zatrzymany 24-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego podejrzewany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc