R e k l a m a

Bochnia. Strajk nauczycieli: W środę uczniowie wracają do szkoły?

-

Protest nauczycieli wciąż trwa, ale nie wiadomo, czy jego forma nie będzie ewoluować. Z komunikatów, jakie bocheńskie szkoły podstawowe zamieszczają dziś na swoich stronach internetowych wynika, że w środę 24 kwietnia, po przerwie świątecznej, uczniowie powinni z książkami i zeszytami pojawić się w szkole.

Możliwe jednak, że nie wszystkie zajęcia dydaktyczne się odbędą. Nauczyciele bowiem nie rezygnują ze strajku, ale prawdopodobnie od tablic odejdzie tylko część z nich, a pozostała będzie prowadzić normalne zajęcia. To jednak informacje nieoficjalne. Środowisko oświatowe czeka na wieczorny komunikat zarządu głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego, który ma zdecydować o dalszych losach protestu.

Poniżej komunikaty, które pojawiły się na stronach internetowych bocheńskich szkół podstawowych.

SP Nr 1

„W dniu 24 kwietnia 2019 roku (środa) odbędą się zajęcia dla dzieci z oddziałów przedszkolnych „a”, „b” i „c” według tygodniowego planu oraz zajęcia dla uczniów klas I – III w godzinach od 8.50 do 11.15
Świetlica szkolna czynna od 7.00 do 16.30

Strajk nauczycieli jest kontynuowany.”

SP nr 2

„Od 24 kwietnia 2019 r. zajęcia dydaktyczno- wychowawcze odbywają się zgodnie z harmonogramem dla wszystkich klas i oddziałów.”

SP Nr 4

„W dniu 24 kwietnia 2019 uczniowie przychodzą na zajęcia według swojego rozkładu lekcji, tylko 4a godzinę później (nie ma religii).

SP Nr 5

„Dyrektor szkoły informuje, że:

  1. W dniu 24 kwietnia i następnych zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą odbywać się zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.
  2. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej odbywać się będą zgodnie z przyjętym harmonogramem, tj. od godziny 7.00 do 16.15.”

W środę i czwartek w szkole odbędą się także wywiadówki.

SP Nr 7

Brak komunikatu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia