R e k l a m a

Poradnik na czas wojny od Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni

-

Specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni przygotowali specjalny poradnik, który podpowie jak stawić czoło trudnej codzienności związanej z wojną w Ukrainie.

Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące udzielania pomocy uchodźcom. Znajdują się tam również informacje jak samemu oswoić się z sytuacją oraz jak rozmawiać z dziećmi o wojnie. W informatorze znalazł się także witający w Polsce list do ukraińskich matek przetłumaczony na język ukraiński.

W tym niezwykle trudnym czasie mieszkańcy Powiatu Bocheńskiego pokazują ogromne serce i działanie w imię wspólnego celu, którym jest działać i pomagać. Wojna w Ukrainie nas zjednoczyła. Każdy chce pomóc. Niestety niedaleko nas na miasta i wsie spadają bomby, a ludzie muszą uciekać z własnych domów. Jednocześnie wzrósł niepokój wśród nas o przyszłość naszą i naszych dzieci. W tym wyjątkowym czasie, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, co ważne – dbanie o siebie, swoich bliskich oraz wzmacnianie zasobów umożliwiających dalsze niesienie pomocy tym, którzy teraz najbardziej jej potrzebują – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Poradnik do pobrania w formie pliku PDF – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023