🔸 Energybox – nowe studio treningowe na mapie Bochni

Ciągle zastanawiasz się: Jak zacząć? Jak to masz zrobić dla siebie i swojego ciała? Jesteśmy kameralnym studiem treningowym na ulicy Trudnej 46 w Bochni mieszczącym się na II piętrze w Dance&Fitness House!

Co to oznacza?

– Trener personalny tylko dla Ciebie. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na to, że trener personalny zajmie się tylko Tobą! Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy – jesteśmy! 

– Trener osobisty po dokładnej analizie celów, możliwości, aktualnego stanu zdrowia i dotychczasowego poziomu aktywności fizycznej dobiera odpowiednie ćwiczenia indywidualnie do predyspozycji i oczekiwań danej osoby. 

– W czasie treningu nie trzeba przejmować się nieprzystawaniem do tempa grupy, ponieważ trener personalny prowadzi trening wyłącznie dla Ciebie.

Wychodząc naprzeciw Wam przygotowaliśmy także trening w parze lub w trio. Jest to najlepszy sposób na wspólne spędzanie czasu, a przede wszystkim poprawę swojej sylwetki. Czy wiesz o tym, że trenując razem dostarczamy sobie dużą dawkę motywacji oraz wzmacniamy wzajemnie relacje? Ta efektywna forma aktywności pozwala również na zaoszczędzenie pieniędzy. Zabierz swoją drugą połówkę, koleżankę, kolegę, mamę czy dziadka. Dopasujemy każdy dzień i odpowiednią godzinę dla Was! 

– Dodatkową zaletą, jest możliwości ćwiczenia z trenerem kiedy dziecko jest na zajęciach z tańca lub gimnastyki. 

Cennik treningów personalnych:

 • Trening pojedynczy 110 PLN (400PLN 4 treningi), 720 PLN 8 treningów, 960 PLN 12 treningów
 • Trening w 2 osoby (140PLN)
 • Trening w 3 osoby (180 PLN) 
 • Trening w 4 osoby (200 PLN)

Nasi trenerzy: 

Marzena Knapek Z wykształcenia jestem Nauczycielem Wychowania Fizycznego, Trenerem Personalnym, Trenerem przygotowania fizycznego w sporcie, Instruktorem fitness. Moja pasja jednocześnie stała się pracą i jest źródłem ogromnej satysfakcji. Każdy postęp moich podopiecznych sprawia radość gdy widzę jak zwiększa się ich świadomość i pojawiają dobre nawyki. Co więcej o mnie? Lubię dobrą muzykę i spotkania w gronie pozytywnych ludzi. Unikam nudy starając się próbować wszechstronnych dyscyplin. Zgadzam się, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

Magdalena Łazowska – jest certyfikowanym trenerem personalnym i fitness. Prowadzi  zajęcia grupowe z elementami treningu funkcjonalnego, mobility, cardio, pilates i siłowego. Treningi personalne układane są indywidualnie po wcześniejszej konsultacji. Jej motto to „zdrowe ciało to piękne ciało”, dlatego kładzie nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń, by trening był skuteczny i bezpieczny. Jest mega uśmiechniętą osobą i zaraża pozytywną energią. Jej treningi i zajęcia prowadzone są w niesamowitej atmosferze przyjaźni, dlatego są takie wyjątkowe.

Aleksandra Fischer – pasjonatka tańca & zajęć fitness i zdrowego trybu życia . Kochająca pracę z ludźmi i dobra energię. Prywatnie mama małego Aleksa i życiowa optymistka. Ola porwie was w wir tanecznej zumby. 

Ela Romańska – Jestem Twoją instruktorką, jestem tutaj! Jeśli: – masz dosyć ćwiczeń przed komputerem czy telewizorem – Potrzebujesz motywacji – masz poczucie humoru i lubisz luźną atmosferę – Jeśli potrzebujesz, żeby ktoś ma ciebie nakrzyczał – zapraszam!

Monika Skrabalak – miłośniczka sportu i zdrowego odżywiania. Zafascynowana możliwościami i wpływem ruchu na ludzie ciało. Z doświadczenia zna problem pracy siedzącej, dlatego doskonale wie czego potrzebuje organizm, aby poczuć się lepiej i zdrowiej. Jest certyfikowanym instruktorem ,,Rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki” oraz certyfikowanym instruktorem Pilates, instruktorem fitness i pilates dla kobiet w ciąży. W swojej pracy kładzie nacisk na prawidłową technikę ruchu i właściwy oddech, wykorzystując przy tym przybory tj. Piłki, taśmy, thera-band, magic circle. Monia stałe podnosi swoje kwalifikacje ucząc się na różnych kursach i warsztatach. Prywatnie mężatka i mama 2 dzieci.

Bogusław Kaczmarczyk – Pełen energii, charyzmatyczny, zarażający uśmiechem instruktor zajęć fitness oraz fitness dance. Instruktor Zumby, fitness, SALSATION. 


Studio powstało przy współpracy Magdy i Patryka Szydłowskich z CrossBOX BRZESKO. (Świetnych trenerów personalnych  z kilkuletnim doświadczeniem i osiągnięciami swoich podopiecznych) strona: https://m.facebook.com/studiocrossbox/

Oprócz treningów personalnych prowadzimy także treningi grupowe:

Poniedziałek 

 • 18:00 szczupłe uda, brazylisjkie pośladki
 • 19:00 płaski brzuch 
 • 20:00 zumba 

Wtorek 

 • 18:00 pilates 
 • 19:00 szczupła sylwetka 
 • 20:00 mega spalanie 

Środa 

 • 18:00 szczupłe uda, brazylisjkie pośladki
 • 19:00 płaski brzuch 
 • 20:00 zumba 

Czwartek 

 • 18:00 pilates 
 • 19:00 mega spalanie 
 • 19:00 SALSATION
 • 20:00 Zumba 

Piątek 

 • 19:00 szczupła sylwetka 

KONTAKT

Tel. 516 127 492 [email protected]
FB: https://www.facebook.com/EnergyBox-102050915711705/

Aktualny grafik wszystkich zajęć: https://wod.guru/grafik/dancefitnesshousesc

Najnowsze materiały Partnerów

X