R e k l a m a

Koszykówka. Bochnia CUP 2022 – wyniki turniejowej rywalizacji

-

W miniony weekend (18-20 marca) w Bochni odbył się coroczny Festiwal Koszykówki Dziewcząt Bochnia CUP. Rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: U12 oraz U14.

W kategorii wiekowej do lat dwunastu rywalizowały zespoły: MOSiR Bochnia, MOSiR Bochnia II (PK), MKS PM Tarnów, Wisła CanPack Kraków, ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski oraz ISWJ Wisła.

W kategorii wiekowej do lat udział wzięło pięć drużyn: MOSiR Bochnia, Wisła CanPack Kraków, MKS PM Tarnów, ISWJ Wisła oraz Basket GO Przemyśl.

W zawodach do lat dwunastu najlepszą drużyną okazała się ekipa ZKK Olimpii Wodzisław Śląski, która z kompletem zwycięstw sięgnęła po złote medale. Na drugim miejscu uplasowało się MKS PM Tarnów a na trzecim Wisła CanPack Kraków.

Najbardziej wartościową zawodniczką wybrana została Natalia Korytowska reprezentując barwy ŻKK Olimpii Wodzisław Śl.

5MOSiR Bochnia404124189-650,000

W kategorii wiekowej do lat czternastu zwyciężyła drużyna Wisły CanPack Kraków, która nie zanotowała żadnej porażki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ISWJ Wisła. Brązowe medale powędrowały na szyje koszykarek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

MVP turnieju wybrana została zawodniczka Wisły CanPack Kraków Antonina Juszkiewicz.