ZS Nr 1 w Bochni: Wyróżnienia i stypendia dla najzdolniejszych uczniów – ZDJĘCIA, LISTA

-

W piątek w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 odbyło się doroczne spotkanie z uczniami szkoły wyróżniającymi się w nauce oraz ich rodzicami. Najzdolniejsi otrzymali stypendia oraz listy pochwalne. Pełna lista wyróżnionych – poniżej.

Podczas piątkowego spotkania dr inż. arch. Piotr Langer, pracownik naukowy Politechniki Krakowskiej, wygłosił wykład na temat „Fenomen Pogranicza – obraz Polski i Jej sąsiadów okiem naukowca architekta”, a program artystyczny wykonała Julianna Sitko – uczennica kl. I J LO.

LAUREACI konkursu zorganizowanego przez stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich

  • KRZYSZTOF SOLECKI laureat w Ogólnopolskim konkursie „Technik Absolwent 2020” w zawodzie technik informatyk
  • PIOTR MACIEJOWSKI laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Technik Absolwent 2020” w zawodzie technik logistyk
  • DOMINIK RUDNIK laureat w Ogólnopolskim Konkursie „ Technik Absolwent 2021” w zawodzie technik informatyk

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI STYPENDIUM

STYPENDIUM PREMIERA

  • Beniamin Czajkowski II MY LO
  • Patrycja Romańska III Jg LO
  • Jakub Cabaj IV E Technikum
  • Filip Stańdo II R Technikum

STYPENDIUM STAROSTY

  • Miłosz Porębski III i Technikum
  • Łukasz Gadzina IV RT Technikum
  • Zuzanna Stal IV K Technikum
  • Joanna Bratek IV K Technikum
  • Wiktoria Waśko IV K Technikum
  • Mateusz Polek III MY LO
  • Kacper Paruch IV L Technikum
  • Emanuela Despet III J LO
  • Wojciech Stefaniak IV L Technikum
  • Kacper Machaj III ig Technikum
  • Antoni Mardeusz III ig Technikum

STYPENDIUM FUNDACJI ABJ

  • Jakub Cabaj IV E Technikum
  • Mateusz Kącki IV E Technikum
  • Jakub Cachoń IV E Technikum
  • Inga Płaczek III Eg Technikum
  • Damian Piwowarczyk III Eg Technikum
  • Jan Dudek III Eg Technikum

STYPENDIUM PKP INTERCITY

  • Mikołaj Kaźmirek III E Technikum

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI LISTEM POCHWALNYM

LO

  • Sitko Julianna
  • Tabor Aleksandra
  • Więckowska Katarzyna
  • Chojecka Martyna
  • Pyciak Joanna
  • Czajkowski Beniamin
  • Goryczka Natalia
  • Romańska Patrycja
  • Sosnowiec Jan
  • Polek Mateusz
  • Gadowska Julia
  • Pięta Joanna

Technikum

  • Pawłowski Michał
  • Studziński Krystian
  • Goczał Oskar
  • Sysło Eryk
  • Trzaska Dawid
  • Janiczek Maciej
  • Papież Klaudia
  • Kozioł Patrycja
  • Jagła Patrycja
  • Strzałka Natalia
  • Bylica Julia
  • Stańdo Filip
  • Widła Wojciech
  • Wojewoda Łukasz
  • Brożek Wiktoria
  • Surma Katarzyna
  • Nowak Adam
  • Czyż Bartosz
  • Wątroba Mariusz
  • Jodłowski Szymon
  • Mardeusz Antoni
  • Czekaj Oskar
  • Machaj Kacper
  • Płaza Karolina
  • Flasza Kamila
  • Stępień Anna
  • Wrona Klaudia
  • Zięba Bartosz
  • Kurek Michał
  • Pilch Patryk
  • Cabaj Jakub
  • Adamczyk Filip
  • Góra Filip
  • Czesak Aleksander
  • Latocha Anna
  • Twardosz Patryk
  • Dudzic Wiktor
  • Stal Zuzanna
  • Bratek Joanna
  • Prochowicz Karolina
  • Przybyłko Patrycja
  • Maciejowski Mateusz
  • Gadzina Łukasz
  • Mus Szymon

BS

  • Marszałek Aleksandra

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2022

X