R e k l a m a

Bochnia. Zatrzymano dwóch pseudografficiarzy

-

W piątek w godzinach porannych policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili budynek stacji transformatorowej poprzez namalowanie na nim graffiti. Sprawcy to dwóch 18-letnich mieszkańców Bochni. Obaj usłyszeli zarzut uszkodzenia mienia.

W piątek tuż po godzinie 6 rano, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bochni odebrał zawiadomienie z terenu miasta. Według zgłoszenia, dwóch młodych mężczyzn na budynku stacji transformatorowej wymalowało graffiti. Mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali widniejący na ścianie budynku napis oraz oddalających się z miejsca dwóch mężczyzn, których błyskawicznie zatrzymano.

W trakcie interwencji 18-latkowie z Bochni przyznali się do tego, że to oni namalowali  graffiti. Policjanci znaleźli przy nich materiały w postaci sprayów oraz markerów, które posłużyły do malowania napisu.

Szkody powstałe w wyniku stworzenia graffiti na ścianie budynku oszacowano na kwotę niemal 2000 zł. W związku ze swoim działaniem mężczyźni usłyszeli już zarzut uszkodzenia mienia – za co grodzi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia