Brzesko. Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

-

Kryminalni z Brzeska zatrzymali w minionym tygodniu dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 53-latek był poszukiwany aż trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, a 27- latek poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

53-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie trzech listów gończych do odbycia kary w łącznym wymiarze ponad jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzna ten ukrywał się na terenie Niemiec. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że w ostatnim czasie poszukiwany powrócił do kraju i przebywa na terenie województwa opolskiego. Brzescy policjanci udali się pod ustalony adres  przebywania mężczyzny gdzie został zatrzymany a następnie doprowadzony do Zakładu Karnego w Tarnowie celem odbycia zasądzonych kar. 

Drugi z zatrzymanych, 27–letni mężczyzna był z kolei poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu, jako osoba podejrzana o dokonywanie oszustw internetowych. Realizując czynności w sprawie, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie Poznania. We współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce  zatrzymano  mężczyznę, który następnie został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Poznaniu.

źródłoKPP Brzesko

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022