R e k l a m a

Biblioteka: E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

-

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni zaprasza do wzięcia udziału w II edycji e-konkursu pt. „Tajemnice Solnego Grodu”.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał 2 zdjęcia obiektów, np. pomników, budynków, rzeźb, znajdujących się w ogólnie dostępnych miejscach, na terenie naszego miasta.

Biorący udział w konkursie będą musieli odpowiedzieć na pytanie: gdzie dany obiekt się znajduje (ulica, plac itp.) i co przedstawia?

Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu. Konkurs rozpocznie się 13 maja i będzie trwał do 31 maja.

Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży do 11 czerwca. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca podczas Literackiej Gry Terenowej, odbywającej się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia.

Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl (tam również szczegóły dotyczące konkursu) oraz profilu na facebooku (link TUTAJ).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia