R e k l a m a

Wręczono medale „Za zasługi dla obronności kraju” – ZDJĘCIA

-

W czwartek, na początku sesji Rady Powiatu w Bochni, wręczono złote medale „Za zasługi dla obronności kraju”. Pożegnano również Jarosława Kycię, dotychczasowego dyrektora bocheńskiego szpitala, a Andrzej Zając, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, otrzymał gratulacje w związku z wyborem na stanowisko przewodniczącego Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy.

Na podstawie decyzji ministra obrony narodowej wojskowy komendant uzupełnień w Tarnowie ppłk Piotr Waręcki wraz z przewodniczącą rady powiatu Bernadettą Gąsiorek i starostą bocheńskim Adamem Kortą wręczyli złote medale „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom, których co najmniej troje dzieci odbyło służbę w szeregach Wojska Polskiego.

Odznaczenia wręczono w uznaniu za zasługi na rzecz umacniania obronności Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnieni rodzice otrzymali z rąk starosty również listy gratulacyjne, upominki oraz kwiaty.

Złote medale „Za zasługi dla obronności kraju” otrzymali: Władysława Więcek (Drwinia) i Teresa Duda (Łapanów).

W tym samym dniu starosta bocheński Adam Korta otrzymał z rąk wojskowego komendanta uzupełnień w Tarnowie ppłk. Piotra Waręckiego okolicznościowy medal za bardzo dobrą współpracę w realizacji spraw obronnych i promocji służby wojskowej „Medal 100-lecia Terenowych Organów Administracji Wojskowej”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia