R e k l a m a

Wiktoria z Łapczycy w finale konkursu Miss Województwa Małopolskiego 2022 – ZDJĘCIA

-

19-letnia Wiktoria Żabczyńska z Łapczycy rywalizuje w tegorocznej edycji Miss Województwa Małopolskiego. W 65-osobowej grupie finalistek znalazły się także dwie kandydatki z powiatu brzeskiego – Wiktoria Legutko (Uszew) i Jola Rysiewicz (Wojakowa).

Podczas Gali Finałowej 26 czerwca w Hotelu Swing w Krakowie zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Małopolskę w kolejnych etapach Konkursu Piękności Polska Miss.

Komu koronę najpiękniejszej Małopolanki przekaże Gabriela Ziembańska (Miss Małopolski 2021)? Kogo jury uzna za następczynie Liliany Polak (Miss Nastolatek Małopolski 2021)? O tym wszystkim dowiemy się już pod koniec czerwca.

Jednak zanim to nastąpi zobaczmy finalistki Miss i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 w pierwszej odsłonie oficjalnej sesji zdjęciowej.

Sesja wykonana została w krakowskim Studio Station przez fotografa Romana Słomkę. Makijaże to zasługa FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu w Krakowie z wykorzystaniem kosmetyków znanej międzynarodowej marki PAESE pochodzącej ze stolicy Małopolski – Krakowa. Fryzury do sesji wykonały uczennice Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 oraz Policealnej Szkoły Canova z Krakowa, pod bacznym okiem Pani Jadwigi Miłek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia