R e k l a m a

Miasto Bochnia też miało przystąpić do Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej

-

Miasto Bochnia miało przystąpić do Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej już kilka lat temu, ale tak się nie stało – za to teraz do systemu włącza się sąsiednia gmina Bochnia.

Wczoraj porozumienie włączające gminę do systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej podpisali wicemarszałek Łukasz Smółka oraz wójt gminy Marek Bzdek. Umożliwi ono pasażerom zakup biletów na usługi transportu miejskiego w kilku miastach regionu, biletów kolejowych na pociągi Kolei Małopolskich i Polregio, dostęp do parkingów Park&Ride, biletów zintegrowanych – wszystko to za pośrednictwem specjalnej aplikacji i w atrakcyjnej ofercie cenowej. Więcej o tym TUTAJ.

Jak się okazuje, do tego samego systemu miało być włączone miasto Bochnia. Dowiadujemy się tego z materiału wyemitowanego wczoraj na antenie TVP Kraków (dotyczył on podpisania porozumienia z Gminą Bochnia), w którym załączono wypowiedź rzecznika bocheńskiego magistratu:

– Bochnia miała przystąpić do Karty Aglomeracyjnej już kilka lat temu. Wiązało się to też z budową parkingu Park and Ride przy dworcu. No niestety, z różnych przyczyn parking ten nie powstał. Jak powstanie – przystąpimy do Karty – powiedział Andrzej Koprowski.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc