R e k l a m a

Jest nowy klip zespołu OBSESJA – ZDJĘCIA, WIDEO

-

10 maja do serwisu YouTube trafił wideoklip do najnowszego autorskiego utworu zespołu OBSESJA. Nie brakuje w nim efektów specjalnych takich jak światła laserów czy kosmiczne pojazdy…

Zespół Obsesja to grupa sześciu muzyków z powiatu bocheńskiego, która na swoim koncie ma wygrane w różnego rodzaju konkursach i programach telewizyjnych. W 2018 roku, trochę dla draki, zespół zgłosił się do udziału w programie „Disco Star” i… brawurowo go wygrał. Po tym sukcesie nie poszedł jednak w stronę disco polo – po zmianie wokalisty powrócił do ulubionej stylistyki.

10 maja miała miejsce premiera ich najnowszego utworu zatytułowanego „Powiedz mała”. Autorem tekstu jest Tomasz Łopatecki, a muzykę skomponował zespół Obsesja. Kompozycja została zarejestrowana w bocheńskim studio Leonardo27 przez Piotra Lekkiego.

Za produkcję wideo, po raz kolejny, odpowiadała ekipa Wave Films z Trzciany (poprzedni teledysk z piosenką „Krople rosy” na Youtube osiągnął ponad 25 tysięcy wyświetleń). W klipie nie brakuje efektów specjalnych takich jak światła laserów czy kosmiczne pojazdy. Realizacja nagrań wideo była w rękach specjalistów, którzy na swoim koncie mają telewizyjne reklamy z udziałem Kamila Stocha czy Dawida Kubackiego.

Poniżej przedstawiamy teledysk oraz kulisy nagrania:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia