R e k l a m a

Zawodnik One Team Bochnia mistrzem Polski ADCC

-

Kamil Hadała, zawodnik klubu One Team Bochnia, zdobył złoty medal podczas mistrzostw Polski Abu Dhabi Combat Club.

Kamil to młody i niesamowicie ambitny zawodnik. Swoją przygodę z jiu jitsu zaczął w 2019 r. w klubie One Team Bochnia. Od samego początku stawiał sobie wysokie cele, które sukcesywnie realizował. To chłopak na sportowym etacie.

Superpuchar Polski BJJ No Gi był ostatnim wyzwaniem przed ADCC. Kamil zajął trzecie miejsce. Tydzień później zameldował się w Warszawie na najbardziej prestiżowej imprezie, która jest marką samą w sobie i definiuje poziom formuły submission fightingu w naszym kraju.

Po czterech walkach, z czego dwóch zakończonych poddaniami, Kamil Hadała stanął na najwyższym stopniu podium XVIII Mistrzostw Polski ADCC (kategoria 70 kg).

Teraz Kamil może skupić się na MMA, które trenuje pod okiem Sebastiana Kotwicy i Tomasza Sarary. Kolejną walkę stoczy już w czerwcu podczas gali CaveMMA.