Judo. Pierwsze miejsce zawodników MOSiR-u w turnieju w Wolbromiu

-

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli drużynowo pierwsze miejsce w Wolbromskim Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci. Bochnianie walczyli w Wolbromiu pod opieką trenera Wojciecha Tworzydły (na zdjęciu na najwyższym stopniu podium).

W zawodach udział wzięli judocy 15 klubów z Polski i Czech. W sumie wystartowało 174 zawodników.

Zawodnicy MOSiR Bochnia zdobyli w sumie 29 medali: 10 złotych, 11 srebrnych i 8 brązowych.

1. miejsca wywalczyli: Katarzyna Alfawicka, Jan Genibor, Paulina Kicka, Konrad Krzywda, Mariusz Maj, Jan Piech, Antoni Struzik, Leon Struzik, Jagoda Ulas, Zuzanna Wilczyńska.

2. miejsca: Norbert Alfawicki, Dominik Gradoś, Wojciech Kluz, Emilia Mucha, Julia Piech, Lena Serafin, Lena Skałuba, Weronika Stachera, Oliwia Ulas, Bartłomiej Wojcieszek, Wojciech Wójcik.

3. miejsca: Antoni Jesionka, Karol Kmiecik, Jakub Kubiak, Karol Kurtyka, Wojciech Marcinek, Bartosz Mellen, Grzegorz Wójcik, Błażej Zych.

4. miejsca: Damian Wilczyński, Wiktor Wojcieszek.

7. miejsce: Marek Rębilas.

W turnieju wzięli również udział Michał Międzik i Maja Kasprzyk.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Judo Wolbrom.