R e k l a m a

MMA. 17-letni Mistrz Polski z Bochni

Wielki sukces klubu Fightman Bochnia

-

14 maja w Sochaczewie odbyły się najbardziej prestiżowe zawody MMA w Polsce – Mistrzostwa Polski MMA 2022. Do rywalizacji zgłosiły się najlepsze kluby z całej Polski wystawiając swoich czołowych zawodników. Tego dnia w 3 oktagonach o najwyższe laury rywalizowało około 300 najlepszych przedstawicieli tego pięknego sportu. Bochnię miało przyjemność reprezentować dwóch zawodników klubu Fightman Bochnia startujących w kategorii lekkiej (-70kg) oraz średniej (-84kg).

Pomimo tego, że zawodnicy bocheńskiego klubu startowali w bardzo obsadzonych kategoriach, mając około 15 zawodników na kategorie, nie wrócili z pustymi rękami. Po 3 ciężkich walkach, z bardzo wymagającymi i utalentowanymi przeciwnikami, na podium z numerem 1 stanął Dominik Początko, uczeń Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Koniarskiego w Bochni, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski MMA 2022, i to zaledwie w wieku 17 lat.

Drugi z zawodników Fightmana, który na co dzień jest studentem Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, wraca z wielkim doświadczeniem po stoczeniu drugiego pojedynku, z Wicemistrzem Świata MMA 2022, w którym niestety musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego przeciwnika.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia