R e k l a m a

We wtorek w II LO aukcja prac podopiecznych WTZ Proszówki

-

We wtorek 7 czerwca Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach organizuje kolejną aukcję prac swoich podopiecznych. Dzięki współpracy z dyrektor II LO wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w auli II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni przy ul. Konfederatów Barskich 29. Początek o godz. 12:00.

Tak jak miało to miejsce w latach ubiegłych również teraz podopieczni przygotowali wiele pięknych prac, które zostaną wystawione na licytację oraz wolną sprzedaż w celu pozyskania środków na wsparcie rehabilitacji osób uczestniczących w terapii zajęciowej w WTZ Proszówki.

Wśród prac znajdą się obrazy wykonane haftem półkrzyżykowym, malowane tuszem, akwarelą, pastelami, prace z metaloplastyki, ceramiki oraz technik łączonych, a także materiały codziennego użytku.

Wśród perełek wystawionych na licytację znajdują się prace, na których swój podpis złożyli: Aleksander Kwaśniewski, Olga Tokarczuk, Elżbieta Witek, Mateusz Morawiecki, Tomasz Grodzki.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach funkcjonuje od ponad 25 lat, swoją opieką obejmuje 45 osób z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym. Podczas codziennych zajęć rewalidacyjnych odbywających się w ośmiu pracowniach tematycznych podopieczni doskonalą swoje umiejętności społeczno-zawodowe oraz wykonują wiele prac artystycznych, które raz do roku mają szansę zaprezentować większej publiczności lokalnej i zaproszonym gościom.

Każdy uczestnik z dużym zaangażowaniem wykonuje powierzoną pracę z nadzieją, że spotka ona uznanie i zainteresowanie kupujących. – Dlatego tym goręcej zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tym dniu coś dla siebie – zachęcają organizatorzy.

Całość funduszy uzyskanych z licytacji prac oraz wolnej sprzedaży przeznaczone będą na cele rehabilitacyjne podopiecznych WTZ Proszówki.

Prace z wolnej sprzedaży będzie można zakupić już w poniedziałek w godz. 14:00-16:00 oraz w dniu aukcji do godz. 16:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia