Bochnia. Działacze PO ruszają z akcją „Potrzeby Obywateli”

-

Bocheńscy działacze Platformy Obywatelskiej przygotowali akcję „Potrzeby Obywateli”, która poprzez dedykowaną stronę internetową ma pomóc w kontakcie z mieszkańcami. Inaugurację przedsięwzięcia zaplanowano na 14 czerwca.

„Tego dnia w ręce mieszkańców powiatu bocheńskiego oddamy stronę www.potrzebyobywateli.pl, która jako narzędzie interaktywnej komunikacji umożliwi zgłaszanie i wyrażanie spraw lub opinii w podziale na bloki tematyczne w odniesieniu do wskazanego rejonu Bochni lub powiatu” – wyjaśniono w notatce rozesłanym do mediów.

– „Zgłoś potrzebę” to akcja przywracająca samo miasto i powiat bocheński mieszkańcom! Władze usłyszą wreszcie głos bochnian! Zamieszczone w „Potrzebach obywateli” pomysły i opinie posłużą także do zbudowania długofalowego programu dla Bochni i powiatu  bocheńskiego, opartego o analizę rzeczywistych pragnień, problemów i potrzeb mieszkańców!  czytamy w komunikacie.

W inauguracyjnym spotkaniu weźmie udział Urszula Augustyn, posłanka na Sejm RP. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych mieszkańców powiatu bocheńskiego.

Kiedy? 14 czerwca (wtorek) o godz. 18.30
Gdzie? Sali konferencyjna przy Placu Gazaris 6A w Bochni (K&W Restauracja Sąsiedzka)

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

listopad, 2022