R e k l a m a

Drugie miejsce judoków MOSiR-u na mistrzostwach Wolbromiu

-

Judocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli drugie miejsce na III Otwartych Mistrzostwach Miasta Wolbrom w Judo Dzieci. Zawody, które odbyły się w niedzielę 12, zgromadziły około 140 zawodników z 11 klubów.

Bochnianie, pod opieką trenera Grzegorza Maja, wywalczyli 22 medale: 9 złotych, 9 srebrnych i 4 brązowe. Pierwsze miejsce zdobyli organizatorzy, czyli klub UKEMI Judo Wolbrom.

Mistrzostwa na bardzo dobrym poziomie. Bocheńscy judocy mieli duże wsparcie wśród kibiców, wśród których byli licznie przybyli na zawody rodzice naszych wychowanków – podsumował krótko trener bochnian Grzegorz Maj.

Wyniki bochnian (dwoje wychowanków MOSiR-u zdobyło po dwa medale, walcząc w dwóch kategoriach):

1. miejsca: Norbert Alfawicki, Jan Genibor, Karol Kurtyka, Mariusz Maj, Emilia Mucha, Leon Struzik, Jagoda Ulas, Oliwia Ulas, Marcel Wojcieszek,

2. miejsca: Katarzyna Alfawicka, Wojciech Genibor, Wojciech Kluz, Mariusz Maj, Emilia Mucha, Lena Skałuba, Antoni Struzik, Zuzanna Wilczyńska, Wojciech Wójcik,

3. miejsca: Marek Rębilas, Damian Wilczyński, Wiktor Wojcieszek, Błażej Zych,

4. miejsce: Grzegorz Wójcik.

W zawodach udział wzięli również: Mieszko Brzegowy, Bartosz Mellen, Oliwer Ciura, Antoni Kumor, Dominik Gradoś, Jan Piech, Mateusz Chmielarz.

W trakcie opisywanych mistrzostw zorganizowano również „Dzień Sportu”, a w ramach niego m.in. mini turniej judo, zabawy i konkursy dla dzieci.