Bochnia. Zapisy na drugą edycję Charytatywnego 24h Biegu Górskiego

-

Ruszyły zapisy na drugą już edycję Charytatywnego 24h Biegu Górskiego w Bochni, który odbędzie się 3/4 września 2022 roku. Na wzgórzu Uzbornia organizatorzy przygotowali trasę, przy pokonaniu której maksymalnie sześcioosobowe drużyny przez 24 godziny pokonają około 100-200 kilometrowy dystans, osiągając w tym czasie nawet 10.000 metrów przewyższenia w terenie.

To bieg w stylu anglosaskim, wymagający doświadczenia w tego typu biegach, trudny technicznie. Kilometrowa pętla w Parku Rodzinnym Uzbornia prowadzi w dół i w górę, w większości po ścieżkach, na których biegaczom nieustannie towarzyszyć będzie piach, błoto, wystające konary drzew, skarpy i uskoki.

W rywalizacji sportowej wygra ta drużyna, która przebiegnie najdłuższy dystans w ciągu 24 godzin. Z racji wymagań i poziomu trudności oraz dystansu, gwarantujemy, że każda startująca drużyna, będzie zwycięzcą.

Zapraszamy do uczestnictwa drużyny biegowe z naszego lokalnego rynku, ale także te z innych regionów. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników na trasie, udział w imprezie będzie mogła wziąć tylko ograniczona liczba drużyn. Uczestnik biegu musi mieć ukończone 18 lat.

W zawodach będzie mogło wziąć udział 18 – 20 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń).

Każda drużyna wspierana będzie przez Darczyńcę, który za każdy pokonany przez drużynę kilometr, przekaże darowiznę na rzecz wsparcia podopiecznych Fundacji Auxillium. O wsparcie zwróciliśmy się do Darczyńców, którzy będą mogli wspierać swoją drużynę w rywalizacji charytatywnej i przekażą darowizny na rzecz Podopiecznych fundacji Auxilium.

Start Biegu: 3 września, godzina 11.00
Limit czasu: 24 godziny
Miejsce startu: Park Rodzinny Uzbornia – Amfiteatr
Cel Biegu: wsparcie Podopiecznych Fundacji Auxilium.

Zapisy: [email protected] (prosimy o przesłanie nazwy drużyny, imienia i nazwiska kapitana drużyny oraz adresu e-mail i nr kontaktowego). Po zatwierdzeniu przez organizatora, kierownik drużyny otrzyma link do zapisu swoich zawodników.

Listy startowe zamknięte zostaną 30 czerwca o północy.

Regulamin biegu: https://chronotex.pl/upload/1650889647.pdf

Pytania techniczne i dot. regulaminu biegu prosimy kierować do Marcina Gibały tel. 781192432 oraz Rafała Kłosowskiego tel. 513059024.

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Bochnia oraz Powiatu Bocheńskiego.

Tak było w zeszłym roku:

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2022

X