Bochnia. W niedzielę piknik literacki w tężni solankowej

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na piknik literacki pod hasłem „CZYTANIE I PODRÓŻOWANIE”, który odbędzie się w niedziele 19 czerwca w tężni solankowej w Bochni. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie: zabawę, rozrywką i naukę.

W programie:

14:00 – rozpoczęcie, rozdanie nagród za konkurs literacki „Od pierwszych wersów już na całe życie” i e-konkurs, zapisy na grę terenową „Na koniec świata i z powrotem”,
14:15-14:30 – start gry terenowej
14:30 – spektakl „Pinokio” Teatru KRAK-ART
15:10 – spotkanie z Maurycym Polaskim „Corrida językowa”
15:50 – losowanie gadżetów dla uczestników akcji „Książka w zasięgu ręki”
16:00 – spektakl „Jaś i drzewo fasolowe” Teatru KRAK-ART
16:50 – ogłoszenie wyników gry terenowej „Na koniec świata i z powrotem”, rozdanie nagród
17:00 – występ Baśniowej Kapeli „Pomieszanie z poplątaniem”
17:50 – losowanie gadżetów dla uczestników akcji „Książka w zasięgu ręki”

Atrakcje towarzyszące: stoisko Szkoły Językowej „ENCJO!”; stoisko wymiany książek; czytelnia pod chmurką; namiot i zabawy „Dookoła Świata”; oryginalne tipi i rytuały indiańskie; animacje dla dzieci: malowanie twarzy, bańki mydlane, zamykanie w bańce, skręcane baloniki, gry i zabawy z animatorem; gry planszowe XXL; stoisko integracyjne polsko-ukraińskie dla dzieci i inne interesujące propozycje.

Piknik realizowany w ramach projektu „Magia z czytania, siła z podróżowania” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2022

X