R e k l a m a

Łapczyca. W sobotę Bocheński Teatr Tańca przedstawi spektakl taneczny „Inside”

-

Dziś spektakl „Inside” zostanie zaprezentowany w konkursie „Ciało wzruszone” (to konkurs finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Nasz lokalny teatr zaprezentuje się w Kielcach jako jeden z sześciu teatrów z całego kraju. A już w najbliższą sobotę „Inside” będzie można zobaczyć w Łapczycy (godz. 20:30).

Bocheński Teatr Tańca powstał w 2020r. z inicjatywy Pauliny Czachor – pedagoga oraz kwalifikowanego instruktora tańca z ponad 12 letnim stażem. Działa przy szkole tańca Dance & Fitness House w Bochni.

Opis spektaklu:

Bocheński Teatr Tańca łączy młodych, pełnych pasji ludzi, dając im przestrzeń i możliwość do rozwoju. To właśnie w tym miejscu narodził się pomysł, na nowy, autorski spektakl Pauliny Czachor i Gabrieli Jacak. 

Tym razem twórcy spektaklu chcą zainspirować do podróż w głąb siebie, poszukiwań pozostałości po tym co przeminęło, jednocześnie współtworząc „tu i teraz”. Odkrywanie siebie staje się tutaj konfrontacją z własnymi myślami i emocjami, staje się usuwaniem własnych „zakryć i zaciemnień”, zdzieraniem masek.

„Inside” to opowieść o tym co jest i było. Udowadnia, że wszystko ma znaczenie, a zarazem jest jego pozbawione. Tak naprawdę żadna decyzja nie została podjęta przez nas. To wypadkowa tego co już było. Pokazuje jak przeszłość wpływa na teraźniejszość. Jak przeźroczyste demony, kierują naszymi losami. Przypadki, przyzwyczajenia, zaniedbania. Wszystko to co niedostrzegalne. W obliczu tego wszystkiego w głowie pozostaje tylko jestem dylemat. Jest, ponieważ się wydarzyło? A może wydarzyło się, bo było?

Reżyseria i choreografia – Paulina Czachor oraz Gabriela Jacak
Choreografia gościnnego zespołu ART ROCK – Aneta Sikora 
Oprawa Świetlna – Edy Event
Grafika – Gabriela Jacak
Organizacja i realizacja – Szkoła Tańca Dance & Fitness House oraz Bocheński Teatr Tańca

Bilety: 20 zł  – link do biletów https://sklep.dancefitnesshouse.pl/produkt/spektakl-taneczny-amok-9-07-2021/

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia