R e k l a m a

PKN Orlen sponsorem Szreniawy Nowy Wiśnicz

-

Po raz pierwszy w historii Klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz pozyskano tak renomowanego sponsora, jakim jest Polski Koncern Naftowy ORLEN. Klub poinformował o tym fakcie niedawno przekazując, że stosowną umowę podpisali w maju szef Orlenu Daniel Obajtek i prezes klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Robert Łacny.

Podpisanie umowy to zwieńczenie intensywnych starań, które podjęto w klubie po zmianach w składzie zarządu.

Prezes Robert Łacny: – Szczegóły umowy pozostaną objęte tajemnicą. PKN ORLEN jest zaangażowany w działania sponsorskie wielu znanych drużyn na terenie naszego kraju, dlatego czujemy się zaszczyceni objęciem przez Firmę sponsoringu naszego klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Obie strony liczą na owocną współpracę i rozwój w zakresie promowania sportu wśród dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że Orlen inwestuje w rozwój młodzieży także w tak niewielkich miejscowościach, dając szansę na odniesienie sukcesów sportowych u naszych podopiecznych – podkreśla szef WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.

Wiśnicki Klub Sportowy – Szreniawa Nowy Wiśnicz prowadzi działalność szkoleniową i wychowawczą w 2 sekcjach (6 grup piłki nożnej i 1 sekcja lekkoatletyki). Stowarzyszenie zrzesza około 150 podopiecznych, którzy z zaangażowaniem i poświęceniem uczestniczą w treningach oraz wydarzeniach sportowych na arenie lokalnej, wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.

– Dążymy do dalszych sukcesów, ale także do rekreacyjnych działań sportowych na naszym terenie. W obszarach współpracy postawiono na rozwój procesu szkoleniowego młodzieży i zaplecza treningowego, co pozwoli naszym zawodnikom na dalszy rozwój i osiąganie sukcesów. Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z PKN ORLEN. Z pewnością nie będziemy próżnować a podjęte działania dążące do rozwoju i krzewienia kultury sportowej w naszym Klubie zostaną zauważone i docenione. Mamy nadzieję na owocną i długotrwałą współpracę z PKN ORLEN – dodaje Robert Łacny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc