Graficy z „Mechanika” z nagrodami w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”

-

Gala Kształcenia Zawodowego Małopolski, która odbyła się 15 czerwca w Muzeum Lotnictwa w Krakowie była miejscem dużego sukcesu grafików Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni. W VIII edycji konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Mam zawód. Mam fantazję”, wśród trzech najlepszych zespołów nagrodzonych podczas gali znaleźli się uczniowie „Mechanika”.

W konkurencji: Projekt grafiki na koszulki – Najlepszy Specjalista (bo) z Małopolski, organizowanej dla uczniów uczących się w różnych zawodach związanych z grafiką, uczniowie „Mechanika” popisali się dubletem. Pierwsze miejsce zajęli Kamila Flasza i Tadeusz Jarosz z kl. 3 Kg przygotowani przez Damiana Latochę, a drugie miejsce Łukasz Gadzina i Piotr Sumara z kl. IV RT przygotowani przez Agnieszkę Rachwał.

Gratulacje i nagrody wręczyli im wicemarszałek województwa małopolskiego Maria Malec-Lech oraz przewodniczący sejmiku małopolskiego Jan Duda.

Filmowa promocja konkursu, w której występowała pani marszałek w koszulce z grafiką zaprojektowaną przez Kamilę Flaszę i Tadeusza Jarosza była dodatkową satysfakcją w konkursowej zabawie i gali.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023