Już ponad 30 tys. wyświetleń filmiku z Sarą James w Majkowicach

-

Krótkie wideo na kanale Bochnianin.pl w serwisie YouTube z koncertu Sary James w Majkowicach i rozdawania przez wokalistkę autografów fanom, ma już ponad 30 tysięcy wyświetleń. – Dzieciaki zobaczyły rodzącą się gwiazdę światowego formatu – komentują internauci, a statystyki pokazują, że relacja z Majkowic oglądana jest także za Atlantykiem…

Materiał wideo dostał „drugie życie” i wciąż jest popularny, bo kilka dni po występie w gminie Bochnia z okazji Dnia Dziecka, wyemitowano odcinek amerykańskiego „Mam Talent”, w którym młoda wokalistka zachwyciła jurorów i w ruch poszedł złoty przycisk.

„Sara wschodząca gwiazda i fajnie, że ma kontakt z widownią. Mam nadzieje, że jej popularność nie poprzestawia w głowie, bo młodziutka z niej dziewczyna jeszcze, ale powodzenia dla niej”, „Fantastycznie, że młodzież ma wreszcie tak utalentowany i przede wszystkim normalny wzór do uwielbiania i naśladowania” – piszą komentujący.

Internauci zwrócili też uwagę na dziewczynkę widoczną pod koniec filmiku, która po wykonaniu zdjęcia z Sarą i wyraźnie emocjonalnym „dziękuję”, charakterystycznie spojrzała na wokalistkę (doczekawszy się przy okazji komplementu)… – 1:54 Oczy tej dziewczynki, najszczęśliwsza! – skomentowała ten moment jasminowaherbata. – Też zwróciłem na to uwagę. Piękne będzie mieć wspomnienia – dorzucił WiO.

Jeden z komentujących robiąc aluzję do przewidywań o prawdopodobnej światowej karierze Sary James zauważył: – Za kilka lat będzie niemożliwym, żeby zaśpiewała w tym miejscu.


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

kwiecień, 2023