W Majkowicach mieli nosa. Sara James właśnie podbija USA – WIDEO

-

Cóż – nie trzeba było długo czekać, by przekonać się, że organizatorzy Dnia Dziecka w gminie Bochnia znów mieli nosa wybierając muzyczną gwiazdę imprezy. W niedzielę Sara James wystąpiła w Majkowicach, a dziś po wyemitowaniu najnowszego odcinka amerykańskiej wersji „Mam Talent” jest na czołówkach polskich portali.

O tym, że wzięła udział w castingu w Los Angeles, wokalistka poinformowała pod koniec maja. Nie zdradzała jednak dotąd jak jej poszło. Dziś w nocy polskiego czasu wyemitowano odcinek z jej udziałem. Sara wykonała przebój Billie Eilish oraz Khalida „Lovely”. I oczarowała publiczność oraz jurorów.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę byś ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – powiedział legendarny Simon Cowell, po czym nacisnął złoty przycisk (co dało młodej Polce automatyczny awans do półfinału).

To oznacza, że w niedzielę w Majkowicach mieliśmy okazję oglądać półfinalistkę „America’s Got Talent” (która zapewne nie powiedziała jeszcze w USA ostatniego słowa…), a otrzymane autografy i licznie wykonane wspólne zdjęcia nabierają dodatkowej wartości :).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023