Pirat drogowy w białym BMW. Policja szuka świadków niebezpiecznej jazdy

-

Policjanci Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu poszukują świadków niebezpiecznej jazdy kierowcy białego BMW, na bocheńskich numerach rejestracyjnych. Młody mężczyzna miał brawurowo przemieszczać się samochodem w dniu 21 czerwca 2022 roku między godziną 7.00 a 9.00, na trasie centrum Bochni, ul. Wiśnicka – Nowy Wiśnicz.

Kierujący białym BMW nie zatrzymał się na wezwanie policjantów, odjeżdżając z nadmierną prędkością w stronę Nowego Wiśnicza. Mężczyzna został zatrzymany niedługo po zdarzeniu, a w sprawie m.in. szaleńczej jazdy zostało wszczęte dochodzenie policyjne. 

– Poszukujemy osób, które były świadkami popełnianych przez kierującego wykroczeń lub przestępstw drogowych w związku z szaleńczą jazdą m.in. ulicami Bochni i Nowego Wiśnicza – informuje bocheńska policja.

Osoby, które posiadają informacje, nagrania lub inne materiały dokumentujące wyżej opisane zachowanie kierowcy BMW proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu ( nr tel. 47 83 23 407 lub 47 83 23 402) lub Komendy Powiatowej Policji w Bochni (nr tel. 47 83 23 222).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023