W weekend w Bochni turniej tańca CeA Challenge Cup

-

W sobotę niedzielę w hali sportowej MOSiR odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego CeA Challenge Cup Letni 2022. Organizatorami wydarzenia są Cor et Animus Fundacja oraz Pactum Sp. z o.o. Patronat medialny objął Bochnianin.pl.

Tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż oprócz tancerzy z Polski liczny udział zapowiedzieli uczestnicy z Ukrainy (dzieci i młodzież), którym organizatorzy zaproponowali bezpłatny udział w turnieju, mając nadzieję, że będzie on dla nich namiastką powrotu do wolności i normalności. Część turnieju to także rywalizacja par seniorskich z całej Polski.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie dorobku artystycznego i udział w rywalizacji sportowej, popularyzacja tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, jako formy aktywnego wypoczynku, a równocześnie rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair play.

Sobotnia część turnieju składa się z czterech części rozpoczynających się o 9:00; 12:00; 14:30 i 18:30. Niedzielna składa się z trzech części rozpoczynających się o 10:00; 12:00 i 15:30.

Uaktualniana na bieżąco informacja o turnieju znajduje się na stronach:

https://baza.taniec.pl/turniej.php?nr=5266

https://baza.taniec.pl/turniej.php?nr=5267

Z turnieju prowadzona będzie bezpośrednia transmisja na kanale YouTube.

Wydarzenie objęli patronatem honorowym Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Stefan Kolawiński Burmistrz Miasta Bochni oraz Adam Korta Starosta Bocheński.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023