R e k l a m a

Mariusz Zając: „Samorządowiec zwłaszcza od tego jest żeby jeździć, lobbować i prosić”

-

– Samorządowiec zwłaszcza od tego jest, aby jeździć, lobbować, szukać, promować, prosić… Bo po to wyborcy wybierają samorządowców jako swoich przedstawicieli, aby byli skuteczni – stwierdził Mariusz Zając goszcząc w programie Cafe Tarnów. Radny powiatu bocheńskiego (PiS) odpowiedział tak zapytany o niedawne stwierdzenie starosty Adama Korty, który publicznie zadeklarował, że „nie będzie wycierał klamek po urzędach, po ministerstwach”.

– Na jednej z sesji starosta bocheński powiedział, że on nie jest od tego, żeby polerować klamki – od tego są urzędnicy, parafrazując jego słowa – powiedział Mariusz Zając (co dokładnie powiedział starosta – czytaj TUTAJ).

– Chciałem tylko powiedzieć, że samorządowiec zwłaszcza od tego jest, aby jeździć, lobbować, szukać, promować, prosić… Bo po to wyborcy wybierają samorządowców jako swoich przedstawicieli, aby byli skuteczni, Jak ktoś tego nie robi, to znaczy, że albo się do tego nie nadaje, albo minął się w powołaniem. Ponieważ oprócz obowiązku, świętego obowiązku samorządowca jest to aby być skutecznym, jest to wielka radość i satysfakcja, że można to robić – stwierdził Mariusz Zając.

Radny powiatowy dodał: – Ale tak jak powiedziałem wcześniej: nie każdy się do tego nadaje, nie każdy ma do tego jakieś predyspozycje. No cóż, w takich przypadkach takie osoby powinny po prostu szukać zajęcia gdzieś indziej.


Ja powiedziałem, że ja nie będę wycierał klamek po urzędach, po ministerstwach, bo nie od tego jest starosta bocheński. Moja metoda jest o wiele skuteczniejsza – powiedział podczas majowej sesji rady powiatu starosta Adam Korta przywołując sprawozdanie, z którego wynika, że jego ekipie udało się pozyskać więcej środków niż to się udawało w poprzednich kadencjach.

Więcej na ten temat: Starosta bocheński: Nie będę wycierał klamek w ministerstwach – WIDEO

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024