R e k l a m a

Święto Gminy Bochnia. Cleo spotkała się z „naszą” uczestniczką The Voice Kids

-

Przed koncertami Święta Gminy Bochnia zwracaliśmy uwagę, że będzie to świetna okazja do ponownego spotkania CLEO i młodej utalentowanej wokalistki z podbocheńskich Stanisławic – Wiktorii Kasprzyk, która rok temu próbowała swoich sił z programie The Voice Kids, gdzie trenerką jest właśnie CLEO.

Rok temu Cleo będąca trenerem w talent-show The Voice Kids przyjęła do swojej drużyny mieszkankę Gminy Bochnia Wiktorię Kasprzyk. Wiktoria ostatecznie odpadła z programu na etapie Bitwy, ale zebrała ważne doświadczenie i od tamtego czasu często występuje z Orkiestrą Baczków.

Tak też było w niedzielę – przy akompaniamencie orkiestry Wiktoria zaśpiewała utwory „Małe szczęścia” z repertuaru Kuby Badacha oraz „Człowieka syn” z filmu „Tarzan”.

Po swoim występie młoda wokalistka czekała na przybycie głównej gwiazdy wieczoru, licząc na spotkanie ze swoją byłą trenerką z The Voice Kids, która jest przecież ważną częścią jej dotychczasowej muzycznej przygody. Nie udało się to przed koncertem (z powodu korków Cleo przybyła z małym poślizgiem czasowym), ale Wiktoria cierpliwie czekała przy barierkach backstage’u. W końcu się udało i – co było bardzo miłe – mimo zaskoczenia i ciemności Cleo natychmiast rozpoznała swoją podopieczną, a dziewczyny miały okazję zamienić parę zdań.


A tak było na „przesłuchaniu w ciemno” podczas The Voice Kids rok temu:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc