R e k l a m a

MDK zaprasza na spektakl edukacyjny „Misio Tulisio”

-

Miejski Dom Kultury w Bochni i krakowski teatr Maska zapraszają dzieci na spektakl edukacyjny „Misio Tulisio”. Wydarzenie zaplanowano na piątek 15 lipca o godzinie 9:00 w dużej sali kinowej.

Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę. Takie pluszaki to nie tylko zabawki, ale również najlepsi przyjaciele najmłodszych. To z nimi dzieci zasypiają, rozmawiają o swoich problemach, dzielą smutki i radości.

Kasia również ma swoje ukochane pluszaki. Każdy jej przyjaciel pochodzi z innego państwa, dzięki czemu dzieci mają okazję poznawać nowe języki oraz kultury. Mimo tego, że dziewczynka wszystkie pluszaki traktuje na równi, to Króliczek Zazdrośniczek wciąż jest nadąsany, obrażony, uwielbia dokuczać innym i nie potrafi się niczym dzielić.

Kiedy nadchodzą urodziny Misia Tulisia, znajomi przygotowują dla niedźwiadka przyjęcie niespodziankę, ale Króliczek Zazdrośniczek zrobi wszystko, aby ją zepsuć i skłócić ze sobą przyjaciół. Dzieci i Kasia będą musieli nauczyć Króliczka, że przyjaźń ma wielką wartość, a szacunek należy się każdemu – bez względu na jego pochodzenie czy wygląd. Jeśli zwierzak w porę to zrozumie, to być może urodziny Misia da się jeszcze uratować…

Widowisko przeznaczone jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0-III szkoły podstawowej. Czas trwania: 45 minut.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc