R e k l a m a

Nieszkowice Wielkie. W sobotę rajd rowerowy Tour de Zawada, a w niedzielę piknik dla dzieci

-

W sobotę 16 lipca o godz. 15:00 w Nieszkowicach Wielkich w gminie Bochnia wystartuje 6. edycja rajdu rowerowego Tour de Zawada. Ponadto następnego dnia na boisku sportowym w Nieszkowicach Wielkich odbędzie się piknik z atrakcjami dla dzieci.

Start i meta sobotniego rajdu to boisko sportowe klubu LZS Polanka w Nieszkowicach Wielkich. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej oraz walorów turystycznych bocheńszczyzny. Uczestnicy rajdu wezmą udział w losowaniu nagród.

Rejestracja na rajd możliwa w dniu imprezy od godz. 13:30 u organizatorów oraz TUTAJ.

O godz. 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Euforia.

Z kolei w niedzielę 17 lipca o godz. 15:00 na boisku sportowym w Nieszkowicach Wielkich odbędzie się piknik z atrakcjami dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, pokaz strażacki. Wystąpi Orkiestra Dęta z Królówki oraz Klub Seniora z Nieprześni.

Sponsorami wydarzenia są: Społem PSS Bochnia, Salco, Ryszard Birkowski R-Bud, Bar u Leona, Bar Agis, NSZZ Pracowników ArcelorMittal Poland S.A, RMP studio projektowe, Salon fryzjerski PERFEKT oraz prywatni darczyńcy.

Wydarzenie jest organizowane przez sołectwa Nieszkowice Wielkie, Nieprześnia, Wola Nieszkowska i Zawada przy wsparciu Gminy Bochnia i Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Łapczycy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia