R e k l a m a

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Bochni?

-

Zwiększoną aktywność polityków PiS w terenie w perspektywie nadchodzących wyborów (parlamentarnych, samorządowych oraz do Parlamentu Europejskiego) zapowiedział w rozmowie w „Cafe Tarnów” senator Włodzimierz Bernacki, reprezentujący nasz okręg wyborczy. Dał do zrozumienia, że Bochnię planuje odwiedzić m.in. szef PiS – Jarosław Kaczyński.

– Od połowy sierpnia, właściwie już teraz, ale szczególnie od połowy sierpnia, jeszcze z większym nasileniem [będzie trwał – przyp. red.] objazd Polski przez naszych liderów. Prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział, że z całą pewnością odwiedzi i Tarnów, ale odwiedzi też Bochnię, a więc te dwa nowe okręgi powiedział Włodzimierz Bernacki.

Senator dodał również: – Obok tego będą przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości – chociażby pani eurodeputowana Beata Szydło czy też wiele innych osobistości będzie tutaj aktywna na naszym terenie.

Włodzimierz Bernacki podkreślił, że już teraz aktywność polityków PiS „jest niesamowicie wielka” i zauważył, że „koordynacja tych wszystkich działań, organizacja i wsparcie dla tych działań” będzie wyzwaniem dla pełnomocników w poszczególnych okręgach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc