R e k l a m a

Wypadek „na zakrętach” w Kopalinach: 1 osoba poszkodowana

-

Zderzenie dostawczaka z ciężarówką na granicy Bochni i Kopalin, na charakterystycznych zakrętach drogi wojewódzkiej 965. Po wypadku utrudnienia w ruchu w tym miejscu trwają już prawie 4 godziny.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 18:50. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem dostawczym Iveco 23-latek jadąc w kierunku Bochni, na prawoskrętnym łuku drogi, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Iveco Stralis.

W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca ciężarówki – przewieziono go do szpitala, ale na szczęście obrażenia głowy okazały się niegroźne i został zwolniony do domu.

Sprawcy nic się nie stało. 23-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zdarzenie spowodowało całkowite zablokowanie ruchu przez około 20 minut, a potem utrudnienia, które trwają do tej pory (22:50). Problematyczne okazało się usunięcie ciężarówki, która z uwagi na uszkodzenia silnika i skrzyni biegów została całkowicie unieruchomiona.

Na miejscu oprócz strażaków z Bochni pracowali także druhowie z OSP Nowy Wiśnicz, którzy pomagali w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usuwaniu odpadów poakcyjnych pochodzących z samochodów, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem drogowym.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc