R e k l a m a

R e k l a m a

🔸 Bochnia-Brzesko. „Home staging”, czyli pomagamy sprzedać mieszkanie

W Polsce znany jest od kilku lat, jednak ostatnio zaczyna zdobywać coraz większą popularność – przedstawiamy państwu „Home staging”!

Mówiąc najprościej, to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, głównie pod kątem wizualnym. Home staging pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i stosowany był tam już w latach 70. ubiegłego wieku.

Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Śmiało możemy to przełożyć także na handel nieruchomościami. Żeby przyciągnąć spojrzenia i zachęcić potencjalnych kupców, musimy włożyć nieco wysiłku w odpowiednią prezentację mieszkania, tak aby klient mógł widzieć w danym mieszkaniu siebie. Dlatego tworzymy pewnego rodzaju inscenizacje, ale co ważne – niskim kosztem. Nie ma mowy tu o poważnych remontach ani dużych nakładach finansowych, jedynie niskobudżetowe korekty i aranżacje.

Często zdarza się jednak, że mieszkanie wymaga większych zmian, czyli remontu. Zadajemy wiec sobie pytanie: czy jest możliwy remont, który uatrakcyjni nieruchomości, ale niskim kosztem?

Jak najbardziej!

Z uwagi na fakt, że drobny remont mieszkania da się przeprowadzić nakładem zaledwie kilku tysięcy złotych to właśnie ta opcja wybierana jest najczęściej. Śmiało można wtedy zaproponować wyższa cenę, a co najważniejsze odnowione mieszkanie szybciej znajdzie nabywcę.

Jeśli Twoje mieszkanie od dłuższego czasu się nie sprzedaje lub nie wynajmuje, a zależy ci na czasie – zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem! Z chęcią pomożemy uatrakcyjnić Twoja nieruchomość i przyśpieszyć transakcję. 

Sukces wymaga połączenia talentów psychologa, architekta wnętrz i handlowca, najlepsze efekty osiągają więc zawodowcy, tacy jak agenci w naszym biurze Concept Nieruchomości.

@concept_nieruchomosci

♬ dźwięk oryginalny – Concept_nieruchomosci
@concept_nieruchomosci

♬ Jiggle Jiggle – Duke & Jones & Louis Theroux

Więcej ofert od Concept Nieruchomości znajdziecie na http://nieruchomosci-concept.pl/lista-ofert/

Concept Nieruchomości