R e k l a m a

Zmodernizowano stadion Beskidu Żegocina – ZDJĘCIA

-

Zakończono prace w ramach II etapu modernizacji stadionu piłkarskiego KS Beskid Żegocina. – Już wkrótce ruszają rozgrywki a nasz stadion prezentuje się świetnie – cieszy się wójt Wojciech Wrona.

W ramach prac wymieniono ogrodzenie od strony południowej wraz z piłkochwytami, wykonano nowe schody zejściowe na płytę boiska wraz z barierkami, łączące się utwardzoną ścieżką betonową z trybuną, dokonano stabilizacji skarpy od strony południowej i częściowo zachodniej poprzez montaż systemu geokrat zasypanych kamieniami ozdobnymi wraz z nasadzeniami krzewów ozdobnych.

Dodatkowo odnowiono mur oporowy płytami styrodurowymi na których widnieje duży napis gospodarzy obiektu: KS Beskid Żegocina, zamontowano płyty betonowe w boksach dla zawodników rezerwowych oraz w pierwszym rzędzie pod trybuną, wykonano również barierkę przy ścieżce zejścia do szatni, wcześniej wykonano monitoring wizyjny obiektu.

Inwestycja została sfinansowana ze środków z tarczy antykryzysowej przyznanej dla gmin górskich. Wartość wszystkich prac to ok. 150 tys. zł.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc