Już wkrótce w Łapczycy: Tribbs, Kubańczyk, B.R.O i Święto Kolorów – WIDEO

-

W niedzielę 21 sierpnia okolice hali sportowej w Łapczycy zamienią się w koncertowy plener. Na rozstawionej tu scenie wystąpić mają Tribbs, Kubańczyk oraz B.R.O, a dodatkowo odbywać się będzie Święto Kolorów.

Tribbs to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów – głównie dzięki efektom pracy nad klasykami polskiej muzyki, które zaprezentował w nowej, odświeżonej odsłonie. Jego wersja przeboju Krzysztofa Krawczyka „Ostatni raz zatańczysz ze mną” ma w tej chwili na YouTube ponad 41 milionów wyświetleń. Tribbs nagrał go wspólnie z raperem Kubańczykiem (Jakub Flas, który popularność zyskał przy okazji „youtubowej” działalności u boku Lorda Kruszwila). W Łapczycy ma wystąpić jeszcze raper B.R.O, czyli Jakub Birecki.

Imprezie muzycznej towarzyszyć będzie Święto Kolorów.

Wydarzenie w Łapczycy organizowane przez Fundację Auxilium i Gminę Bochnia, wspierane przez ekipę „Jedziemy nad Rabę” i będzie miało wymiar charytatywny – zbierane podczas koncertów środki zostaną przeznaczone na leczenie podopiecznego bocheńskiej fundacji – Oliwiera Basińskiego.

Szczegóły programu – wkrótce.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2022

X