R e k l a m a

Bocheńscy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Tarnowa, którzy okradali perfumerie

-

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali czterech mieszkańców Tarnowa, którzy w grudniu 2021 r. dokonali kradzieży w perfumeriach zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Wartość skradzionego przez nich towaru oszacowano na prawie 11 tysięcy złotych. Mieszkańcy Tarnowa usłyszeli zarzuty kradzieży.

W grudniu 2021 roku w perfumeriach zlokalizowanych w: Bochni, Brzesku, Rzeszowie, Pilznie, Dębicy, Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Żabnie oraz Krakowie odnotowano szereg kradzieży. Ze sklepów znajdujących na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego znikały w tym czasie drogie markowe perfumy, co narażało te miejsca na duże starty finansowe.

Czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców kradzieży dokonywanych na terenie powiatu bocheńskiego podjęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Funkcjonariusze zbierając niezbędne materiały w sprawie ustalili, że ta sama grupa osób, która okradła perfumerię w Bochni odpowiedzialna jest za liczne kradzieże w perfumeriach w kilku innych miastach na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Kryminalni wykonali szereg czynności, dzięki którym udało im się ustalić tożsamość sprawców – poinformowała bocheńska policja.

Na początku br. do sprawy zatrzymano trzech z czterech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzieże. To mieszkańcy Tarnowa: 31-latek, 29-latek oraz 33-latek.

Ostatni z mężczyzn – 30-latek również pochodzący z Tarnowa – został zatrzymany w czerwcu. Cała czwórka przyznała się do winy, a Prokuratura Rejonowa w Bochni postawiła im zarzuty kradzieży – przekazała bocheńska policja.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023