Szczepan Brzeski w „Ninja Warrior”. Odcinek z jego udziałem dziś w Polsacie

-

Szczepan Brzeski, pochodzący z Bochni podróżnik, zdobywca Górskiej Korony Ziemi, wystąpił w programie „Ninja Warrior Polska”. Odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć dziś (wtorek 6 września) o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj” – Mark Twain. Wierny tej idei zgłosiłem się na casting. I proszę, dostałem się. Sam udział w programie jeszcze z rok temu wydawał się poza moim jakimkolwiek horyzontem zdarzeń. „Ninja Warrior Polska” co oni tam wyprawiali? Jak to możliwe? Ile trzeba trenować, aby w ogóle przejść te przeszkody? Wreszcie, jak poradzić sobie ze stresem, bo to telewizja? Ale co mi tam, raz się żyje. Po rozstrzygnięciu castingu miałem miesiąc na dopełnienie formy – napisał Szczepan Brzeski na Facebooku.

„Ninja Warrior Polska” to program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat od 3 września 2019 r., oparty na japońskim formacie Ninja Warrior (emitowanym tam pod nazwą Sasuke), produkowany na licencji Dentsu Japan przez przedsiębiorstwo Jake Vision.

Konkurs polega na pokonywaniu toru przeszkód. W każdym z sześciu ćwierćfinałów do pokonania toru eliminacyjnego przystępują 32 osoby. Tor eliminacyjny składa się z 6 przeszkód, które z odcinka na odcinek mogą podlegać modyfikacji. 10 zawodników, którzy uzyskają najlepszy rezultat awansuje do kolejnego etapu (pokazywanego w tym samym odcinku). Następnie organizowane są półfinały i finał (źródło: Wikipedia).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023