R e k l a m a

W sobotę warsztaty dziennikarskie z Jackiem Pałasińskim i spotkanie z Siostrą Małgorzatą Chmielewską

-

Fani dziennikarstwa i fotografii zapraszani są w sobotę 10 września na warsztaty „Wartość informacji”, podczas których redaktorzy Jacek Pałasiński i Mariusz Kuś oraz fotograf Jurek Kralkowski, nie tylko będą dyskutować o tym co to znaczy i jak wygląda dzisiaj rzetelna informacja dziennikarska, ale również wytłumaczą uczestnikom na czym polega kreowanie artykułu, od zajścia faktu do momentu publikacji.

Warsztaty będą trwały od godz. 11.00 do 15.00 w sobotę 10 września w byłym Domu Książki przy ulicy Kościuszki 5 w Bochni. Z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy: m[email protected] lub telefonicznie pod numerem 607 867 080.

Natomiast w sobotni wieczór o godz. 19.00 w Oratorium św. Kingi odbędzie się spotkanie – rozmowa pt. „Wojna a dobroczynność” siostry Małgorzaty Chmielewskiej z redaktorem Jackiem Pałasińskim.

Siostra Małgorzata jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sióstr w naszym kraju. Prowadzi domy dla bezdomnych, chorych, samotnych matek oraz noclegownie dla kobiet i mężczyzn. Redaktor Pałasiński to dziennikarz znany nie tylko z ekranów telewizora, ale również z radia. Był także korespondentem. Rozmowę będzie moderował Jurek Kralkowski.

Podczas spotkania organizowana będzie licytacja prezentów od darczyńców na rzecz Fundacji siostry Chmielewskiej. Całe spotkanie oraz licytacje poprowadzi dziennikarz i znany głos radiowy redaktor Mariusz Kuś. Wieczór uświetnią głosy muzyki gospell: Natalia Wójcik, Oliwia Wójcik, Dominikę Juszczyk, Joanna Biernat i Tomasza Kiniorski.

Organizatorem wydarzenia jest Just Image It wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Okulickiej.

Wydarzenia odbywają się w ramach Weekendu z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Cały program weekendowego zwiedzania dostępny jest na stronie www.zabytki.powiatbochenski.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023