Weekend: 4 Święto Gminy Bochnia – PROGRAM

-

Już 7 i 8 lipca Wójt Gminy Bochnia oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zapraszają na kolejne Święto Gminy Bochnia, które odbędzie się na boisku sportowym KS Victoria Słomka-Gawłów.

Imprezę rozpocznie niezwykle emocjonujący i pełen ciekawych konkurencji Turniej Sołectw, w którym sołtysi i mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody. Przez dwa dni pracownia RERUM Kinga Magdoń będzie również organizować czas najmłodszym gościom organizując warsztaty eko „Fruniemy do nieba”, które pobudzają wyobraźnię, współpracę i chęć do działania. Przy dobrej zabawie, wraz z rodzicami dzieci stworzą fruwające zwierzaki.

Po południu, od godziny 18:00 będzie królować muzyka disco. Rozpocznie zespół POWER PLAY, znany m.in. z takich hitów jak: ,,Co ma być to będzie’’, ,,Kochaj mnie’’, ,,Lubisz to lubisz’’. Następnie na scenie pojawi się zespół WEEKEND z kultowym utworem ,,Ona tańczy dla mnie’’. Około godziny 22:00 niezastąpiony DJ Marco zaprosi wszystkich na całonocną, autorską dyskotekę pod gwiazdami.

Niedzielne świętowanie rozpocznie się o godzinie 14:00 „Świętem Latawca”. Na tą okazję zostały przygotowane liczne gry i zabawy dla całych rodzin, w których będzie można powalczyć o atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie oczywiście konkursu na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany latawiec.

Występy scenicznie rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”. Po nich koncert niezwykle utalentowanych młodych laureatów Gminnego Konkursu Wokalnego, w tym Agnieszki Nowakowskiej i Piotra Sieczki uczestników The Voice Kids. Następnie będziemy mogli obejrzeć uczestników X edycji programu „Mam Talent” – Orkiestrę Dętą Baczków, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.

O 20:30 wystąpi gwiazda Święta Gminy Sylwia Grzeszczak z Zespołem. Wokalistka wydała dotychczas 4 albumy studyjne, a większość singli stało się niekwestionowanymi przebojami, które błyskawicznie podbiły serca publiczności, m.in.: ,,Małe rzeczy’’, ,,Sen o przyszłości’’, ,,Tamta dziewczyna’’, ,,Pożyczony’’, ,,Księżniczka’’, zajmując pierwsze miejsca na liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W czasie tego wyjątkowego koncertu wspólnie z Sylwią Grzeszczak jedną z jej piosenek zaśpiewa zwyciężczyni gminnego konkursu na najlepszego młodego wokalistę.

Koncert Sylwii Grzeszczak zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni, po którym najwytrwalsi goście będą mogli się jeszcze bawić z ELECTRIC GIRLS – najbardziej rozchwytywanym, kobiecym zespołem na rynku eventowym!

* * *

Przez cały weekend będą na uczestników imprezy czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki oferowane przez profesjonalny lunapark JN-LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji Święta Gminy będą: dziennikarka Radia Plus – Agata Petela oraz Kris Kojder znany prezenter telewizyjny i radiowy.

Dla gości przygotowany został obszerny parking.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022