R e k l a m a

Bochnia-Brzesko. Beata Szydło mobilizuje struktury PiS

-

Zgodnie z zapowiedzią, szefowa Prawa i Sprawiedliwości w Małopolsce ruszyła w teren, by mobilizować lokalne struktury partyjne przed nadchodzącym maratonem wyborczym.

Za rok czekają nas wybory parlamentarne, pół roku później – wiosną 2024 – odbędą się wybory samorządowe oraz wybory do Parlamentu Europejskiego. – Ruszam w trasę i będę spotykała się z wszystkimi strukturami organizacyjnymi partii w Małopolsce. Będą to spotkania robocze, na których wypracujemy sposób działania, plany i strategię na najbliższe miesiące – zapowiedziała w połowie października Beata Szydło (czytaj TUTAJ).

W sobotę była premier (obecnie europosłanka) odwiedziła Tarnów, a potem w Brzesku spotkała się z działaczami z powiatów bocheńskiego, brzeskiego, proszowickiego i wielickiego (te 4 powiaty w strukturach PiS tworzą Okręg 34 „Bochnia”, którym kieruje posłanka Józefa Szczurek-Żelazko).

„Widzę dużą mobilizację i wolę działania. To dobrze, bo przed nami wiele ciężkiej pracy dla dobra Polski” – skomentowała na Twitterze Beata Szydło. Senator z naszego okręgu Włodzimierz Bernacki informując w mediach społecznościowych o spotkaniu dorzucił: „Mobilizacja trwa”, a posłanka Józefa Szczurek-Żelazko zaznaczyła: „Spotkanie w Brzesku pokazało silną, spójną drużynę gotową do pracy”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia