R e k l a m a

Klaudiusz Hirsch ogłoszony „trenerem miesiąca” Futsal Ekstraklasy

-

Prowadzący od zeszłego sezonu zespół BSF Bochnia szkoleniowiec Klaudiusz Hirsch został ogłoszony trenerem miesiąca października.

Zespół debiutujący w tym roku w Futsal Ekstraklasie spisuje się nadspodziewanie dobrze – po ośmiu kolejkach rozgrywek ma na koncie 19 punktów i plasuje się na 4. miejscu w tabeli, mając zaledwie 2 pkt. straty do lidera.

Tytuł „trenera miesiąca” jest co prawda jedynie elementem „zabawy” w oficjalnych mediach społecznościowych Futsal Ekstraklasy, ale to kolejny z szeregu sygnałów, że Bochnia zwróciła na siebie uwagę futsalowej społeczności.

Tymczasem Klaudiusz Hirsch po sobotnim zwycięstwie w Katowicach, gratulując swoim zawodnikom jednocześnie na chłodno analizował: – Jest jeszcze wiele aspektów, wiele elementów do poprawy. Nie był to na pewno najlepszy mecz też w naszym wykonaniu. Ale przyjechaliśmy tutaj w konkretnym celu i ten cel zrealizowaliśmy.

W najbliższą sobotę BSF ABJ Powiat Bochnia zagra przed własną publicznością. Rywalem będzie zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli AZS UW DARKOMP Wilanów. Początek meczu w hali widowiskowo-sportowej o godz. 18:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023