馃摳馃帪 Niespodzianka w Bochni. Twierdza BSF zdobyta przez ekip臋 z Wilanowa – ZDJ臉CIA, skr贸t WIDEO

-

Imponuj膮ca, prawie dwuletnia, seria ligowych spotka艅 BSF u siebie bez pora偶ki, zosta艂a przerwana. Przed meczem chyba ma艂o kto si臋 spodziewa艂, 偶e stanie si臋 to akurat w tym spotkaniu, ale go艣cie od pierwszych minut z determinacj膮 walczyli, by przerwa膰 w艂asn膮 z艂膮 pass臋 – cel osi膮gn臋li i odnie艣li pierwsze zwyci臋stwo w tym sezonie.

Ostatnie wyniki obu dru偶yn, ich miejsce w tabeli oraz fakt, 偶e mecz rozgrywany by艂 w „twierdzy Bochnia”, stawia艂y w roli faworyt贸w gospodarzy. Go艣cie najwyra藕niej mieli jednak inne zdanie, w zwi膮zku z czym od pierwszego gwizdka ambitnie atakowali i w 6. minucie po golu Micha艂a Rabieja wyszli na prowadzenie.

Jeszcze przed przerw膮 ekipa z Bochni strzeli艂a jednak dwa gole (Cabalceta oraz Matras) i wydawa艂o si臋, 偶e sytuacja zosta艂a opanowana, a wizja przykrej niespodzianki oddalona. Ale zn贸w: dru偶yna z Wilanowa mia艂a inne plany. Po przerwie trwa艂a emocjonuj膮ca i zaci臋ta gra – skuteczniejsi okazali si臋 go艣cie, kt贸rzy strzelili dwie bramki. Mimo licznych pr贸b uratowania cho膰by punktu, BSF musia艂 ostatecznie pogodzi膰 si臋 z drug膮 w tym sezonie pora偶k膮.

W tabeli beniaminek z Bochni wci膮偶 jest wysoko, na 5. miejscu. Teraz ma dwa tygodnie na zwarcie szereg贸w i przygotowanie si臋 do piekielnie trudnego starcia z liderem tabeli – Rekordem Bielsko-Bia艂a. Mecz odb臋dzie si臋 w boche艅skiej hali widowiskowo-sportowej w sobot臋 26 listopada o godz. 17:00.

BSF ABJ BOCHNIA – AZS UW DARKOMP WILAN脫W 2:3 (2:1)

0:1 – Micha艂 Rabiej 6′
1:1 – Minor Cabalceta 9′
2:1 – Piotr Matras 18′