Nowy Wiśnicz. 42-latek przyszedł na przesłuchanie – okazało się, że jest poszukiwany

-

Wiśniccy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 42-letni mieszkaniec gminy Łapanów, stawił się na przesłuchanie w komisariacie policji w Nowym Wiśniczu, do którego tego samego dnia wpłynął nakaz jego zatrzymania. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi teraz najbliższy rok.

We wtorek (tj. 15 listopada br.), tuż przed południem, policjant wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu rozpoczął przesłuchanie, wezwanego wcześniej 42-letniego mieszkańca gminy Łapanów. Mężczyzna miał złożyć swoje zeznania do postępowania prowadzonego przez funkcjonariusza.

W trakcie czynności policjant zweryfikował dane mężczyzny i ustalił, że tego samego dnia, przed rozpoczęciem czynności, do jednostki wpłynął nakaz zatrzymania przesłuchiwanego mieszkańca gminy Łapanów. Zgodnie z decyzją wydaną przez Sąd Rejonowy w Bochni, 42-latek był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z wyrokiem nałożonym za uchylanie się od ciążącego na nim obowiązku alimentacyjnego.

W tej sytuacji 42-latek zamiast udać się do domu po skończonym przesłuchaniu, został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy czas, odsiadując zaległą karę.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

listopad, 2022